Nu online: Een totale vernieuwing van de vacature pagina!

De vacature pagina in ons menu is totaal vernieuwd.
De focus gaat meer op online content.
Hier is de eerste stap!

De ADO Fan Community biedt online content.
Om zo goed mogelijk actief te zijn in het huidige online media landschap zijn wij opzoek naar versterking! Wil jij meehelpen aan goede online content wat betreft ADO Den Haag?
Bekijk hieronder de toffe taken die beschikbaar zijn.

Tweede eigenaar ADO Fan Community:
Als tweede eigenaar ben je verantwoordelijk voor al het online werk wat staat op de website. Je kunt artikelen insturen en plaatsen. Ook kun je al je eigen ideeën delen met ons team. Als je zou willen kun je ook Instagram account beheren.
Tenslotte is fotografie ook een deel wat je op je kunt nemen.

Fotograaf:
Fotografie is een onderdeel dat belangrijk is in deze tijd van een community & media. Bij ons heb je de vrijheid voor het maken van foto's. De foto's die jij maakt komen op al onze media kanalen met bronvermelding.

Social media:
Ook op social media kunnen wij altijd hulp gebruiken om te kunnen groeien. Voor ons Instagram account zoeken wij mensen die het leuk vinden om dit te onderhouden. Je krijgt alle vrijheid om het te onderhouden, op welk moment dan ook. Voor, tijdens, na wedstrijden of andere evenementen rondom ADO Den Haag.

Graag verwelkomen wij nieuwe mensen!
Hieronder vind je de persoon met wie je het beste contact op kan nemen.

Ons team bestaat uit:
Jordy de Ruiter, Romy van der Meer en Rick van Zon.

Contactpersoon vacatures: Jordy de Ruiter
E-mail: contact@adofancommunity.nl

Wil je helemaal niets meer missen?
Download dan nu de ADO Fan Community App!

Nu online: Een totale vernieuwing van de vacature pagina!

Datum: 10-10-19