Transfernieuws: Summerville op huurbasis naar onze club!

Met nog een aantal dagen te gaan op de zomerse transfermarkt heeft de club weer een versterking gevonden. Feyenoord verhuurt de snelle buitenspeler Crysencio Summerville. Summerville is jeen eugdinternational van het Nederlands Elftal. Summerville maakt op dit moment geen kans op speelminuten met concurrentie van onder andere Larsson, Berghuis, Sinisterra en Narsingh. Ook zou oud ADO speler, Toornsta nog als buitenspeler kunnen spelen. Summerville kon dit seizoen niet rekenen op speelminuten bij het eerste team en zodoende huurt ADO de speler voor de duur van één seizoen.
Summerville gaat in Den Haag de strijd aan met Cibicki, Ould-Chikh, Goppel en Hooi.
Dat zal een interessante strijd worden. Wie valt er af voor de buitenposities en komt zodoende vaker op de reservebank te zitten.
Summerville werd vorig seizoen verhuurd aan FC Dordrecht.
Sjaak Troost, technisch directeur van Feyenoord hoopt dat zijn speler veel minuten gaat maken in Den Haag - en zodoende in de toekomst een grote meerwaarde zal zijn voor het eerste team van Feyenoord.

Foto: VI.
Tekst: ADO Fan Community.

Wil je helemaal niets meer missen?
Download dan de ADO Fan Community App!

Transfernieuws: Summerville op huurbasis naar onze club!

Datum: 30-08-19