Analyse: Michiel Kramer keert terug bij ADO Den Haag!

Het voetbalseizoen staat op het punt van beginnen en de club zit dunnetjes in de spelers wat betreft de voorhoede. 
De leiding van de club kwam pas geleden uit bij Michiel Kramer. 
Het contract van de boomlange spits werd bij FC Utrecht niet doorgezet naar dit seizoen wat dus betekende dat Kramer transfervrij is voor iedere club. Groenendijk is fan van Kramer - en Kramer heeft goede herinneringen aan onze club. Kramer trainde vol mee, toonde inzet en maakte vrije treffers op de training. De huidige staf is gecharmeerd van Kramer. Wat ook een factor is geweest in de terugkeer van Kramer naar onze club, is het feit dat Joshua Zirkzee (groot talent van Bayern München) niet zal gaan uitkomen voor onze club. De clubleiding moest doorpakken en kwam zoals ik net al schreef uit bij Kramer. 
De afgelopen dagen zijn er gesprekken geweest tussen Kramer en de clubleiding, en deze zijn van beide kanten zo goed bevallen - dat Kramer definitief terugkeert bij onze club, spelend in het geel en groen. 
Naar alle verwachting zal Kramer speelgerechtig zijn aankomende zondag in de thuiswedstrijd tegen zijn oude club FC Utrecht. 
Maurice Steijn en Henk Fraser kregen Michiel Kramer aan het voetballen. Lukt dat Alfons Groenendijk ook?

Wil je helemaal niets meer missen?
Download dan de ADO Fan Community App! 

Tekst & foto: ADO Fan Community

Analyse: Michiel Kramer keert terug bij ADO Den Haag!

Datum: 30-07-19